Pre pokračovanie v používaní stránok potvrďte súhlas so znením Obchodných podmienok a použitím Cookies.
24, nov, 2021
 0 Comments
Make-up môže urobiť naše oko ešte krajším. Pravé očné tiene zvýrazňujú tie najlepšie vlastnosti očí, ako je ich hĺbka, tvar a farba dúhovky. Ak chcete zvýrazniť svoju krásu a vytvoriť správny make-up, vyberte si produkty určené špeciálne pre vás. Môžete si vybrať zo širokej škály textúr a povrchových úprav počnúc matnými cez saténové či perleťové očné tiene a končiac sypkým, krémovým alebo lisovaným zložením. Je to všetko? Samozrejme, že nie! Blending štetce sú veľmi dôležité nástroje pre prácu!
Read More
19, nov, 2021
 1 Comment
Doprajte si trochu make-upového šialenstva s úplne novou kolekciou Sky Lights . Cestujte cez galaxie plnej hviezdneho prachu, aby ste našli žiaru ako z vesmíru. Chcete zažiariť ako hviezda? Spoznajte naše 3 novinky, ktoré zachytia všetky pohľady rýchlosťou svetla!
Read More
18, nov, 2021
 0 Comments
Pre väčšinu žien je aplikácia maskary kľúčovou súčasťou každodenného líčenia, ktorú jednoducho nemožno vynechať. Veľmi často je tento krok jediným prvkom, ktorý im vytvorí požadovaný vzhľad. Keďže maskara je taká dôležitá, mali by ste si vybrať produkt určený pre vaše mihalnice a taký, ktorý zaistí výsledný efekt, ktorý chcete dosiahnuť. Znie to príliš ťažko? Vôbec nie! Postupujte podľa našich rád a zjednodušte si to ako nikdy predtým.
Read More
18, nov, 2021
 0 Comments
Nové trendy v líčení rozpália sezónu jeseň/zima - drzé formy a výrazné akcenty sú in. Odvážne zvýraznené pery, dymové oči či bláznivé očné linky – pripravte sa na najlepšie trendy v líčení v sezóne jeseň-zima 2021/2022.
Read More
14, nov, 2021
 0 Comments
Koľkokrát ste premýšľali nad tým správnym štetcom, aby bol váš make-up dokonalý? A akú techniku zvoliť, aby ste dosiahli čo najuspokojivejší efekt? Rôzne tvary, materiály a dĺžka vlasov... Je toto všetko naozaj dôležité? A ktorá kefka je tá perfektná?
Read More
13, nov, 2021
 1 Comment
V dnešnej dobe nám čoraz viac záleží nielen na oblečení, ktoré nosíme, ale aj na celkovom outfite – oblečenie, šperky, topánky. Chceme dobre vyzerať a dobre sa cítiť. Venujeme však dostatočnú pozornosť tomu, čo nosíme na perách?
Read More
13, nov, 2021
 0 Comments
Snívate o bezchybnej pleti? Nahliadnite do kolekcie All Covered a vychutnajte si efekt dokonalej pleti s prirodzeným leskom a bez známok ,,nechcenej masky“.
Read More
16, jún, 2020
 0 Comments
Podklad pod mejkap je produkt, ktorý nemôže chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke. Zníži to zafarbenie, matnosť, zvlhčí alebo zosvetlí pokožku. Má tiež skvelé vlastnosti, vďaka ktorým vám make-up vydrží dlhšie. Pamätajte tiež, že ide o produkt, ktorý správne pripraví pokožku pred nanesením podkladovej bázy, alebo bude hrať starostlivú či dokonca ochrannú úlohu, ak ju budete používať sami. Prezrite si nižšie prehľad našich báz a vyberte si tú najlepšiu pre svoje potreby pleti.
Read More
16, jún, 2020
 0 Comments
INGLOT Cosmetics založil v roku 1983 mladý chemik Wojtek Inglot, ktorý v tom čase pracoval na oddelení výskumu a vývoja vo farmaceutickej spoločnosti.Naším hlavným cieľom bolo vyrábať vysoko kvalitné výrobky za spravodlivé a rozumné ceny, s použitím iba tých najlepších možných surovín a surovín od najvýznamnejších dodávateľov.Kozmetika INGLOT sa vyrába v Európskej únii a 95 % z nich sa vyrába v najmodernejších výrobných zariadeniach.Spolupráca s vizážistami a poradcami v oblasti...
Read More